UBEZPIECZENIE DZIECI W PRZEDSZKOLU NR 3 W SOSNOWCU

ROK SZKOLNY 2015/2016

Ubezpieczenie zawarto w ERGO HESTIA STU SA                         POLISA nr 903007707835

Likwidacja szkód:

Biuro Ubezpieczeń BONUS  Sosnowiec,  Aleja Mireckiego 15  tel.: 508 330 996 lub 32 299 90 80 lub 32 299 90 50

Suma ubezpieczenia: 12 000zł                              Składka:  35zł

Ubezpieczenie zawarte w wariancie I, wysokość świadczenia ustalana wg Zasad oceny, ustalania i orzekania trwałego uszczerbku na zdrowiu ERGO HESTIA. Za każdy 1% uszczerbku na zdrowiu świadczenie w wysokości 1% sumy ubezpieczenia.

Zakres świadczeń

1.  w przypadku śmierci w wyniku NNW lub sepsy                                                         100% sumy ubezp.

2.  trwałe i całkowite inwalidztwo                                                                                  100% sumy ubezp.

3.  utrata ostrości widzenia lub uszkodzenie słuchu                                                       do 100% sumy ubezp.

4.  uszkodzenie narządów wewnętrznych                                                                       do  80% sumy ubezp.

5.  częściowe inwalidztwo, złamania, zwichnięcia, skręcenia                                       do  80% sumy ubezp.

6.  urazy powodujące powstanie blizn, oparzenia, odmrożenia                                     do 100% sumy ubezp.

7.  powikłania powypadkowe                                                                                          do  20% sumy ubezp.

8.  stłuczenie lub wstrząśnienie mózgu                                                                          do 10% sumy ubezp.

9.  zatrucia gazami                                                                                                               5% sumy ubezp.

10. następstwa zawału serca, udaru mózgu, padaczki lub epilepsji                              do 100% sumy ubezp.

11. zwrot kosztów nabycia środków pomocniczych,  ortopedycznych

i odbudowy stomatologicznej zębów - do 200,-zł/ząb,                                             do  20% sumy ubezp.

12. zwrot kosztów przeszkolenia zawodowego inwalidów                                             do  30% sumy ubezp.

13. świadczenie za 7 dni leczenia szpitalnego w NNW bez uszczerbku                             3% sumy ubezp.

14. świadczenie za 22 dni leczenia ambulatoryjnego w NNW bez uszczerbku                   1% sumy ubezp.

15. świadczenie za NNW bez trwałego uszczerbku                                                              50,-zł.

16. Assistance powypadkowe                                                                                            do 2.000,-zł.

17. zwrot kosztów leczenie w NNW                                                                                  do 15% sumy ubezp.

18. dzienne świadczenie szpitalne w NNW 20 zł./dzień                                                  do 1.800 zł.

19. dzienne świadczenie szpitalne chorobowe 20 zł./dzień                                             do 600 zł.

Assistance powypadkowe w Polsce obejmuje:

- 2 wizyty lekarskie

- 2 wizyty pielęgniarki

- dowóz leków i sprzętu medycznego 2 razy

- transport medyczny 2 razy

- pomoc psychologa 2 razy

- rehabilitacja fizykoterapeuty 2 razy

- sprzęt rehabilitacyjny 1 raz

- korepetycje 5 razy

- opieka nad dzieckiem 8 godzin

- telefoniczna pomoc informacyjna.

Skorzystanie z usługi Assistance po telefonicznym uzgodnieniu z Centrum Alarmowym ERGO HESTIA tel. 801 107 107 lub 58 555 55 55.

Ubezpieczenie jest zawarte na okres roczny od 01.09.2014r. do 31.08.2015r (obejmuje również wakacje).

Druki: Zgłoszenia wypadku, Ogólnych Warunków Ubezpieczenia, Klauzuli Assistance dostępne na stronie internetowej Przedszkola.